PLETAP - Kvalitní česká pletená móda

O nás

Právě jste se ocitli na úvodní stránce firmy Pletap s.r.o.. Naše firma se nachází ve Východních Čechách, v malebném městečku Dvůr Králové nad Labem, které je proslulé svou dlouholetou textilní tradicí.Firma Pletap s.r.o. se zabývá vývojem a designaturou pletařských modelů, prodejem a distribucí pletené konfekce. Při výběru našich výrobních partnerů klademe důraz na vysokou profesionalitu a zkušenosti v oblasti výroby pletených textilií, právě tak jako na vysokou úroveň konfekčního zpracování. Je nám známo, že výsledný efekt je podmíněn taktéž vhodně zvoleným materiálem a proto je pro nás důležitá i vhodná volba a zároveň vysoká kvalita použitých přízí. Firma Pletap dodává široký sortiment pletené konfekce pro veškeré věkové kategorie, převážně pro volný čas a každodenní nošení.

Při tvorbě cen se snažíme vycházet z vyváženého poměru mezi hodnotou a kvalitou daných výrobků.Náš sortiment je rozdělen do tří základních kategorií.

 

Dámská mladá móda: jak již název napoví, jedná se o módu pro mladší generaci .Zde je široký výběr pulovrů s rolákem, kapucou, ke krku, do véčka…atd.

Dámská klasická móda: tato kategorie patří spíše pro střední věkovou skupinu, která je převážně kostýmy,vestami a prvky v klasickém stylu.

Pánská móda: v této kategorii si přijdou na své muži všech věkových kategorií,je zde výběr ze sortimentu pulovrů vest s rukávem a bez rukávů.

cs

slider1.jpgslider2.jpgslider3.jpgslider4.jpgslider5.jpgslider6.jpgslider7.jpgslider8.jpg img1map-area1 img1map-area2
Právní ujednání   |    Pravidla přístupnosti a použitelnosti   |    O firmě   |    Kontakty   |    Mapa webu
Tel.: +420 777 732 792 | Email: simona.senfeldrova@pletap.cz